קידום ממומן בפייסבוק

את הרשת החברתית המפורסמת בעולם, קשה שלא להכיר, בין אם בפן העסקי שלה וכמובן בפן הפרטי שלה. מדובר ברשת החברתית הגדולה ביותר בעולם, וזו שפרצה דרך והשאירה אבק לכל הרשתות החברתיות האחרות לפניה. 

מעבר להיותה של פייסבוק אימפריה של כוח חברתי, מהווה הפייסבוק כלי חזק מאד לפרסום, וכיום עסקים רבים משכילים ומפרסמים באמצעותה.

אז לפני שממהרים לפרסם ויורים לכל הכיוונים, חשוב שאנחנו יחד איתכם נאפיין את העסק שלכם ונבין האם פלטפורמת הפייסבוק נכונה עבורכם, ובמידה וכן, נבנה אסטרטגיה מדויקת לפרסום בה. 

לאיזה עסקים מתאים לפרסם בפייסבוק? 

פייסבוק בשונה מגוגל, היא פלטפורמה אשר "מייצרת צרכים" ולא "עונה על צרכים". נחדד את העניין – לרוב הפרסומות בפייסבוק לא שואלות אותנו מה אנחנו רוצים, אלא מבינות ומנותחות מתוך הפרטים האישיים שלנו, הדפים שאחריהם אנו עוקבים, ההעדפות שלנו בפייסובק ופרמטרים נוספים, ועל סמך כל אלו יודעת למה לחשוף אותנו. 

על סמך המידע הזה ניתן להבין שיש ביכולת המפרסמים לטרגט קהל יעד מאד מדויק אשר יתאים לסוג העסק שלכם. 

עסקים שעשויים להתאים מאד לפייסבוק יהיו: חנויות אופנה, אקססוריז, חברות ביטוח, מעצבי פנים, חנויות תכשיטים, אולמות אירועים, מסעדות, משרדי פרסום, מעצבים, מכללות, מוצרים טכנולוגיים, קורסים ועוד. 

היתרונות של פרסום בפייסבוק:

פייסבוק מייצרת לנו עולם אינסופי של צריכה, ועושה לנו חשק לרכוש עוד ועוד שירותים ומוצרים. 

היתרון הגדול של פייסבוק היא שאנשים רבים מבלים בפייסבוק שעות רבות ביממה, ולכן החשיפה אליה היא עצומה. 

יתרון נוסף הוא שהפייסבוק מחובר לעמוד הפייסבוק העסקי שלכם, מה שיאפשר ללקוחות להמשיך לעקוב אחריכם גם מעבר לקמפיין ובכך תישארו בתודעה שלהם לזמן רב. בדף הפייסבוק שלכם תוכלו לתת ללקוח המשך עדכונים ומידע מקיף יותר אודותיכם, ובכך סביר להניח שבסופו של דבר תצליחו להפוך אותו ללקוח ולחלק פעיל מהקהילה שלכם בדף. 

המטרה המרכזית של שימוש בקידום ממומן בפייסבוק היא לייצר לכם לקוחות רלוונטיים עד כמה שיותר, ולהביא לכם עוד ועוד לידים איכותיים. חברת BO בעלת ניסיון רב בקידום בפייסבוק ובתחומים רבים ונרחבים. 

הגיע הזמן להתקדם

בואו נתחיל לדבר

admin

קידום ממומן בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק את הרשת החברתית המפורסמת בעולם, קשה שלא להכיר, בין אם בפן העסקי שלה וכמובן בפן הפרטי שלה. מדובר ברשת החברתית הגדולה ביותר

קרא עוד »
admin

סרטוני תדמית

סרטוני תדמית לעסקים כמו שבטח הבנתם, עולם הדיגיטל ושיטות השיווק בו הן רבות, מגוונות וכל הזמן הולכות ומתחדשות. אחת השיטות היותר חווייתיות, ויזואליות ומניעות לפעולה

קרא עוד »
admin

בניית אתרים

בניית אתרים בעידן שבו הדיגיטל הוא המלך, ועסקים יכולים להתקיים גם בהיכרות מסכית או טלפונית, אתרי האינטרנט הפכו לנכס החשוב והקריטי ביותר לעסק. תחשבו על

קרא עוד »
admin

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל אז איך אפשר שלא לדבר על האימפריה המרכזית ברשת, שהיא כמובן לא אחרת מגוגל. מעבר להיותה רשת החיפוש הגדולה והטובה ביותר בעולם,

קרא עוד »
סגירת תפריט