ניהול דף פייסבוק

דף פייסבוק עסקי הוא אחד מהכלים התדמיתיים היותר נפוצים בשנים האחרונות. כיום כמעט כל עסק שמכבד את עצמו ידאג להקמת דף פייסבוק עסקי, כך שכל מי שיחפש אותו ברשת החברתית ימצא אותו בקלות ויוכל לקבל מידע אודותיו. 

כיום עסק צריך לחשוב על להופיע בכמה שיותר מקומות רלוונטים ברשת, ביניהם הפייסבוק היא ללא ספק אחת מהפלטפורמות שאסור לדלג עליהן. 

למה צריך ניהול דף פייסבוק? 

ניהול דף פייסבוק מאפשר לכם לייצר סביב העסק שלכם קהילה אוהדת, הפייסבוק הוא המקום הקלאסי שבו הלקוחות שלכם יוכלו לתקשר איתכם באמצעות הצ'ט, כמו כן יוכלו לקבל פרטים חיוניים עליכם כמו קישור לאתר שלכם, שעות פתיחה, אודות קצר ועוד. 

בנוסף, ניהול שוטף של דף הפייסבוק העסקי יאפשר לכם לעדכן את הקהילה שלכם בחידושים בעסק, במבצעים, בשירותים שלכם, בערכים המוספים שלכם, וכמו כן לתת עבורם ערך מוסף שיגרום להם לראות את העסק שלכם לא רק ככלכלי אלא כתורם לקהילה. 

מה כולל ניהול דף פייסבוק? 

ניהול דף פייסבוק כולל בתוכו מגוון רחב של שירותים מקיפים אשר הופכים את החוויה לשלמה ומיטבית, ביניהם: כתיבת פוסטים, עיצוב הפוסטים בהתאמה לשפה העיצובית של העסק, יצירת דוח חודשי אודות התוצאות מהדף, מענה ללקוחות, אופציה ליצירת בוטים חכמים ועוד!

כחלק מעבודותינו אנו דואגים ללוות אתכם לקוחותינו ברעיונות שוטפים אשר יחיו את העסק ויקבלו "פוש" חיובי באמצעות הקהילה שתלווה אתכם בדף הפיסבוק. אנו דואגים לקחת על עצמנו את הגדלת העוקבים והלייקים בדף, כך שנגיע לכמה שיותר אנשים, בדגש על ישראלים ואיכותיים כמובן, וזאת במטרה למזער פניות לא רלוונטיות ולא איכותיות.

מה ההבדל בין דף פייסבוק לקידום ממומן?

נקודה מאד חשובה שצריך לשים עליה את הדעת. אז ככה – 

ניהול דף פייסבוק נותן מענה על הפן התדמיתי של העסק, כלומר, מתייחס לערך המוסף של העסק, מהווה מקום שבו העסק יכול ליצור קשר עם העוקבים שלו, מעדכן על חידושים ומכניס עדכונים שוטפים לגביו. ניהול דף הפייסבוק הוא כלי חברתי ומטרתו הראשונה לגרום לעוקבים לאהוב ולאהוד את העסק. 

קידום ממומן בפייסבוק מתייחס לפן המכירתי והשיווקי של העסק, כלומר, המטרה שלנו כאן היא יותר "תכלסית". המודעות הממומנות מטרתן היא ברורה ואחת – מכירה. התוכן של המודעה בשונה מהפוסט בניהול דף הפייסבוק יהיה מכירתי יותר, יציע שירות, יזמין בצורה מאד ברורה לרכישה או קבלת פרטים, ולרוב גם יוביל לדף נחיתה או אתר חיצוניים. 

לסיכום נאמר שניהול דף פייסבוק מוסיף המון עניין וצבע לעסק, ולכן כיום חשוב לתת לעסק את הבמה החברתית אליו הוא ראוי. 

דף פייסבוק שמביא עבודה מתחיל בצעד אחד פשוט

צרו איתנו קשר ותתחילו להרוויח

admin

בניית אתרים

בניית אתרים בעידן שבו הדיגיטל הוא המלך, ועסקים יכולים להתקיים גם בהיכרות מסכית או טלפונית, אתרי האינטרנט הפכו לנכס החשוב והקריטי ביותר לעסק. תחשבו על

קרא עוד »
admin

ניהול דף פייסבוק

ניהול דף פייסבוק דף פייסבוק עסקי הוא אחד מהכלים התדמיתיים היותר נפוצים בשנים האחרונות. כיום כמעט כל עסק שמכבד את עצמו ידאג להקמת דף פייסבוק

קרא עוד »
admin

שיווק דיגיטלי

קידום אורגני 10 טיפים לקידום העסק בפייסבוק שיווק דיגיטלי שמביא תוצאות שיווק מקצועי ברשתות החיפוש וברשתות החברתיות שמביא תוצאות בזמן קצר.תראה לי עודייעוץ וליווי עסקיהידע

קרא עוד »
סגירת תפריט