קידום אתרים אורגני SEO

הקידום האורגני, או בשמו המוכר SEO היא שיטת פרסום חזקה שהוכיחה ומוכיחה את עצמה כל הזמן. הקידום האורגני מתבצע כמובן ברשת החיפוש המובילה בעולם, שהיא לא אחרת מגוגל. 

תהליך הקידום האורגני בשונה מקידום ממומן הוא תהליך ארוך, איטי אבל מבטיח. בשיטה זו תוכלו אט אט לתפס במורד המדרגות הוירטואליים אל העמודים הראשונים של גוגל, בתקווה לתפוס מקום VIP בעמוד הראשון. אך כדי שתוכלו להגיע לעמוד הזה, כנראה שתצטרכו לעבוד מאד קשה, כי התחרות רבה, ואתם לא הראשונים שמכירים את שיטת הפרסום הזו. 

אנו בחברת BO מכירים, חיים ונושמים את עולם ה-SEO והקידום האורגני, ויודעים לדקלם בעל פה את כל השיטות, הטריקים והדרישות של גוגל לטובת קידום האתר. כמו כן חשוב לציין שהדרישות של גוגל משתנות כל הזמן ומתחדדות, ולכן חשוב שתהיה לכם חברת קידום עם יד על הדופק, על מנת שלא "תתגלגלו" חזרה אחורה. 

קידום אורגני הוא תהליך שדורש המון תשומת לב והתייחסות, הפעילות בו צריכה להיות שוטפת ואסור לנו להירדם בשמירה. מכאן, חשוב שתפנו לחברה שאתם יכולים לסמוך עליה ושמכירה את כל החוקים הנוקשים ואת הכללים שגוגל מכתיבה. 

מה היתרונות בקידום האורגני? 

שאלה טובה! יש הרבה יתרונות. 

היתרון הראשון והכייפי הוא שלא משלמים פר קליק כמו בקידום הממומן הקלאסי שאנו מכירים, אלא משלמים פר ניהול חודשי בלבד. שיטת תשלום זו היא ללא ספק חסכונית יותר ולא דורשת מכם תקציבי ענק על מנת להגיע להצלחות. 

יתרון נוסף הוא שברגע שתתפסו לעמוד הראשון בגוגל, תוכלו להיות חשופים לכמויות אדירות של לקוחות פוטנציאליים ותוכלו להנות מהרבה מאד לידים במחירים נוחים מאד של ניהול בלבד. 

תהליך העבודה שלנו 

ראשית נאפיין את העסק שלכם, נבין לעומק את השירותים או המוצרים שאתם מוכרים, נשאל שאלות מכוונות ומשם נצא לביצוע מחקר מילות מפתח.

בביצוע מחקר המילים נעמיק בחיפוש המילים המדויקות ביותר לטובת תהליך הקידום האורגני. לרוב נמליץ על כ-5 עד 10 ביטויים לטובת מיקוד כל תשומת הלב במספר קטן יחסית של מילים, וזאת על מנת להשקיע בהם את כל תשומת הלב לטובת קידום אפקטיבי ביותר. 

לבסוף נבחר את מילות המפתח הסופיות לאחר שיחה יחד איתכם, ונקבל מכם את פרטי הגישה למערכות הניהול הקיימות, ביניהם גוגל אנליטיקס ומערכות שונות הנחוצות לצורך התהליך. 

ניהול תהליך הקידום האורגני שלכם יתבצע בצורה כזאת שנכתוב עבורכם מאמרים שוטפים, נייצר קישורים ונבצע עוד פעולות חשובות וחיוניות שעם הזמן יתרמו ויעזרו לנו להרים את העסק שלכם לעמודים הראשונים בגוגל כך שללקוחותיכם יהיה הכי קל ונגיש למצוא אתכם. 

קידום אורגני שבונה את העסק שלך להצלחה

צרו קשר לפרטים נוספים

admin

משרד פרסום בירושלים

אודות החברה חברת BO, או בשמה המלא – Business optimisation היא חברת פרסום ואסטרטגיה צעירה ועדכנית. חברתנו הוקמה במטרה ברורה – להוות בית מקצועי ואיכותי

קרא עוד »
admin

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל אז איך אפשר שלא לדבר על האימפריה המרכזית ברשת, שהיא כמובן לא אחרת מגוגל. מעבר להיותה רשת החיפוש הגדולה והטובה ביותר בעולם,

קרא עוד »
admin

בניית אתרים

בניית אתרים בעידן שבו הדיגיטל הוא המלך, ועסקים יכולים להתקיים גם בהיכרות מסכית או טלפונית, אתרי האינטרנט הפכו לנכס החשוב והקריטי ביותר לעסק. תחשבו על

קרא עוד »
admin

ניהול דף פייסבוק

ניהול דף פייסבוק דף פייסבוק עסקי הוא אחד מהכלים התדמיתיים היותר נפוצים בשנים האחרונות. כיום כמעט כל עסק שמכבד את עצמו ידאג להקמת דף פייסבוק

קרא עוד »
סגירת תפריט