סרטוני תדמית לעסקים

כמו שבטח הבנתם, עולם הדיגיטל ושיטות השיווק בו הן רבות, מגוונות וכל הזמן הולכות ומתחדשות. אחת השיטות היותר חווייתיות, ויזואליות ומניעות לפעולה הן יצירה של סרטוני תדמית מעניינים ויצירתיים עבור העסק שלכם. סרטוני התדמית למעשה עוזרים לכם לייצר חיבה ועניין מקהל היעד הפוטנציאלי שלכם, ובמקום לראות מודעה רגילה המבוססת תמונה או טקסט, מייצרים עבורם סרטון וידאו או אנימציה שיעצים את הסקרנות והעניין שלהם. 

ישנם סוגים שונים של סרטוני תדמית, הבחירה איזה סרטון לייצר תהיה תלויה במספר פרמטרים, ביניהם: מחשבה משותפת שלנו יחד עם הלקוח, העדפה של הלקוח, תקציב, סוג העסק ומה נהוג או פחות נהוג לעשות במגזר העסקי שלו (למשל, לא נעשה סרטון אנימציה ילדותי לעורך דין פלילי). 

מתי ואיפה אפשר להשתמש בסרטוני תדמית בדיגיטל? 

ישנם הרבה מאד מקומות וסיטואציות בהם יהיה נכון מאד להשתמש בסרטוני תדמית בדיגיטל, לפניכם מספר דוגמאות:

 ניהול דף פייסבוק – אחת הפלטפורמות המדויקות ביותר "להשוויץ" בהם בסרטון תדמית שיסביר בכמה שניות או דקות מי אתם, למה אתם קיימים, מה המהות שלכם, ומה שהכי חשוב הוא שבאמצעות ניהול דף הפייסבוק השוטף, יוכלו להיחשף אליכם כל האנשים שאוהדים את הדף שלכם ואת המותג שלכם, וייתכן והסרטון רק ייחזק להם את התחושה. 

 קמפיינים ממומנים בפייסבוק – דרך קלאסית ומאד מקובלת להשתמש בסרטוני תדמית על מנת לייצר לידים לעסק. מודעת הוידאו תתפרסם ותראה על ידי אנשים רבים שאינם עדיין עוקבים שלכם בדף או לקוחות פוטנציאליים ובאמצעות הסרטון עשויים להביע התעניינות והתלהבות מהעסק שלכם.

 שימוש תדמיתי – לא חייבים לפרסם את הסרטונים אך ורק למטרת פרסום, אלא גם ברמת התדמית, למשל – במידה ויש לכם תערוכה קרבה, יהיה מאד נכון לשים ברקע את סרטון התדמית שלכם שעשוי להוסיף מאד לאווירה. כמו כן, ניתן להקרין את הסרטון במשרדים שלכם, גם כן לצורך אווירה והתרשמות של הלקוחות והעוברים ושבים. סרטונים נטמעים בתת מודע בצורה מעולה. 

לחברתנו יש ניסיון רב ביצירת סרטוני תדמית יצירתיים ומקוריים שיעזרו לעסק שלכם להבליט את הצדדים החזקים שלו ולגרום ללקוחות להסתקרן ולרצות לשמוע ולדעת עוד עליכם. 

אנו משקיעים זמן ומאמצים רבים בכל לקוח ובהתאמת סרטון מושלם לצרכיו ולסוג העסק שלו על מנת להפיק עבורו את הכלי השיווקי והתדמיתי המדויק ביותר.

נשמח לעמוד לרשותכם ולהפיק עבורכם סרטון מהסרטים (;

 

רוצים אתר אינטרנט ייצוגי שמביא עבודה?

צרו איתנו קשר ותתחילו להרוויח

admin

קידום ממומן בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק את הרשת החברתית המפורסמת בעולם, קשה שלא להכיר, בין אם בפן העסקי שלה וכמובן בפן הפרטי שלה. מדובר ברשת החברתית הגדולה ביותר

קרא עוד »
admin

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל אז איך אפשר שלא לדבר על האימפריה המרכזית ברשת, שהיא כמובן לא אחרת מגוגל. מעבר להיותה רשת החיפוש הגדולה והטובה ביותר בעולם,

קרא עוד »
admin

ניהול דף פייסבוק

ניהול דף פייסבוק דף פייסבוק עסקי הוא אחד מהכלים התדמיתיים היותר נפוצים בשנים האחרונות. כיום כמעט כל עסק שמכבד את עצמו ידאג להקמת דף פייסבוק

קרא עוד »
admin

קידום אורגני SEO

קידום אתרים אורגני SEO הקידום האורגני, או בשמו המוכר SEO היא שיטת פרסום חזקה שהוכיחה ומוכיחה את עצמה כל הזמן. הקידום האורגני מתבצע כמובן ברשת

קרא עוד »
סגירת תפריט