בניית אתרים

בעידן שבו הדיגיטל הוא המלך, ועסקים יכולים להתקיים גם בהיכרות מסכית או טלפונית, אתרי האינטרנט הפכו לנכס החשוב והקריטי ביותר לעסק. תחשבו על זה רגע, היום קיימים עשרות אלפי עסקים בארץ, שעובדים מהבית, או שנמצאים במיקום גאוגרפי מרוחק מכם, ואתם לא צריכים להגיע פיזית אל בית העסק כדי להכיר את מי שאתם רוצים או מתעניינים בשירותיו – כי יש לו אתר שעושה את העבודה הזאת. 

אתר אינטרנט הוא לא פחות מכלי התדמית החשוב ביותר לעסק. הדרך הראשונה שבה לקוחות פוטנציאליים ירצו לבחון אתכם כיום, כנראה וסביר שתהיה באמצעות התרשמות מהאתר שלכם, שם יחקרו מי אתם, מה אתם מציעים, מה היתרונות שלכם, מה הניסיון שלכם ועוד. 

חשוב לציין שעולם בניית האתרים כיום הוא החזק והפעיל ביותר שהיה, כיום כל עסק מבין שחייב להיות לו אתר וכי זו אינה פריווילגיה יותר, אלא חלק בלתי נפרד מהתשתיות שלו. 

אז איזה סוגי אתרים קיימים? 

ישנם מספר סוגי אתרים ואותם נדע להתאים לפי אופי העסק, מטרתו והתקציב. 

להלן כל סוגי האתרים:

 אתר תדמית – מדובר באתר הקלאסי שכולנו מכירים. לרוב יהיה מורכב ממספר עמודים ביניהם דף הבית, אודות, צור קשר ועוד עמודים הקשורים לשירותים או למוצרים. הנוסח הזה הוא המקובל ביותר בשוק ומתאים לפלח רחב מאד של עסקים. 

 אתר חנות / מסחר – מתאים לעסקים אשר מוכרים מספר מוצרים (לרוב מספר גדול ולא שניים או שלושה). אתר שכזה בעיקרו יהיה אתר מכירה, יהיה ניתן לקנות באמצעותו ולהזמין מוצרים על ידי סליקה ומשלוחים. אתר זה מתאים ברוב המוחץ לאתרים שמוכרים מוצרים ופחות לאתרים שמוכרים שירותים. 

סינגל פייג' – מדובר בפורמט יחסית חדשני של השנים האחרונות, אתר המורכב מדף אחד בלבד, המרכז בתוכו את כל הסקשנים שהיו אמורים להיות באתר תדמית רגיל. אתר זה לרוב יתאים לעסקים הקשורים בהדרכות, בקורסים וכו'. 

 דף נחיתה – אתר המורכב מעמוד אחד בלבד, ותפקידו המרכזי והכמעט בלעדי הוא להיות כלי עזר משמעותי למכירה. דף הנחיתה מלווה כמעט תמיד קמפיינים וידבר על שירות מאד ספציפי אותו הוא מוכר. 

את הבחירה באיזה אתר יהיה הכי נכון עבורכם, חשוב שתחליטו יחד עם חברה מקצועית לבניית אתרים ולא תחליטו לגמרי על דעת עצמכם, כפי שציינו מדובר במערך שיקולים משוקלל ולכן יהיה נכון להיות שלמים עם ההחלטה המדויקת ביותר בעבורכם. 

אנו ב-BO נשמח לעמוד לשירותכם ולהקים עבורכם אתר בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובזמני האספקה הקצרים ביותר!

רוצים אתר אינטרנט ייצוגי שמביא עבודה?

צרו איתנו קשר ותתחילו להרוויח

admin

קידום אורגני SEO

קידום אתרים אורגני SEO הקידום האורגני, או בשמו המוכר SEO היא שיטת פרסום חזקה שהוכיחה ומוכיחה את עצמה כל הזמן. הקידום האורגני מתבצע כמובן ברשת

קרא עוד »
admin

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל אז איך אפשר שלא לדבר על האימפריה המרכזית ברשת, שהיא כמובן לא אחרת מגוגל. מעבר להיותה רשת החיפוש הגדולה והטובה ביותר בעולם,

קרא עוד »
admin

סרטוני תדמית

סרטוני תדמית לעסקים כמו שבטח הבנתם, עולם הדיגיטל ושיטות השיווק בו הן רבות, מגוונות וכל הזמן הולכות ומתחדשות. אחת השיטות היותר חווייתיות, ויזואליות ומניעות לפעולה

קרא עוד »
admin

אתרי אינטרנט

פרוייקטים שליווינו: דוברין מיזוג אוויר חברה מתקדמת למכירה והתקנה של מערכות מיזוג אוויר, אתר האינטרנט מקודם בצורה אורגנית ומביא תוצאות יפות לבית העסק, מאז שפגשנו

קרא עוד »
סגירת תפריט