אודות החברה

חברת BO, או בשמה המלא – Business optimisation היא חברת פרסום ואסטרטגיה צעירה ועדכנית. חברתנו הוקמה במטרה ברורה – להוות בית מקצועי ואיכותי עבור עסקים שרוצים לצמוח, לגדול ולהצליח באמצעות הדיגיטל המתקדם של ימינו. 

אנו מספקים ללקוחותינו מענה מלא ומקצועי בכל הקשור לפרסום מקצועי בדיגיטל, מעסקים קטנים בהתליכי הקמה ועד חברות גדולות, ותיקות ויציבות. מלבד בניית מסע פרסום בשיטות השונות בדיגיטל, אנו מלווים עסקים אשר ניהלו בעבר קמפיינים באופן עצמאי או על ידי חברות שלא הצליחו "לספק את הסחורה". 

התפקיד שלנו הוא ללמוד את העסק שלכם, להפיק לקחים מניסיונות קודמים שלכם, במידה והיו, ולשים אתכם על המסלול המהיר להצלחה המקסימלית שתייצר לכם תדמית ייחודית וכמובן עסקאות שיצמיחו אתכם למקומות אליהם אתם צריכים להגיע, ובכך לממש את מלוא הפוטנציאל העסקי שלכם. 

החברה שלנו מורכבת מצוות צעיר, רעב וסקרן שלומד ומתחדש בכל זמן נתון, וזאת על מנת להתאים לכם כמו כפפה את השירותים אשר יטיבו עמכם במקסימום. הצוות כולל בתוכו בוני אתרים, מקדמים (בין אם לממומן ובין אם לאורגני), מעצבים, כותבי תוכן ופלנרים. 

חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו הם זמני אספקה מהירים, יחס VIP ואישי ללקוחות שלנו, הצעות ייעול שוטפות כך שכל הזמן תהיו יותר טובים, וכמובן חדשנות מתמדת, כי כל אלו יחד הם הכלים שלנו להצלחה ביחד איתכם. 

חברתנו עד היום צברה ניסיון בתחומים שונים ומעניינים במשק, ביניהם: עריכת דין ומשפט, הובלות, מיתוג, מיזוג אוויר, אדריכלות ועוד. החכמה האמיתית היא לדעת לאפיין ולהתאים לכל סוג עסק את ההתייחסות הראויה והמחמיאה ביותר עבורו, תוך כדי חקר מתחרים והבנת קהל היעד שלכם. 

בשורה התחתונה, אנחנו פה בשביל שתצליחו, וכאשר אתם מצליחים – אנחנו מצליחים, ואין קיצורי דרך. 

אנחנו מזמינים אתכם להכיר אותנו יותר לעומק ולהרים טלפון, מקסימום יהיה לנו כייף (;

רוצים לקבל פרטים נוספים?

נשמח להיות אתכם בקשר 🙂

admin

קידום אורגני SEO

קידום אתרים אורגני SEO הקידום האורגני, או בשמו המוכר SEO היא שיטת פרסום חזקה שהוכיחה ומוכיחה את עצמה כל הזמן. הקידום האורגני מתבצע כמובן ברשת

קרא עוד »
admin

ניהול דף פייסבוק

ניהול דף פייסבוק דף פייסבוק עסקי הוא אחד מהכלים התדמיתיים היותר נפוצים בשנים האחרונות. כיום כמעט כל עסק שמכבד את עצמו ידאג להקמת דף פייסבוק

קרא עוד »
admin

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל אז איך אפשר שלא לדבר על האימפריה המרכזית ברשת, שהיא כמובן לא אחרת מגוגל. מעבר להיותה רשת החיפוש הגדולה והטובה ביותר בעולם,

קרא עוד »
admin

קידום ממומן בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק את הרשת החברתית המפורסמת בעולם, קשה שלא להכיר, בין אם בפן העסקי שלה וכמובן בפן הפרטי שלה. מדובר ברשת החברתית הגדולה ביותר

קרא עוד »
סגירת תפריט